Formularz zamówienia projektu
Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 29
Wersja: lustrzane odbicie
Twoja cena: 3490,00 zł
  • Podana kwota jest ceną brutto, zawiera wszystkie podatki oraz koszty przesyłki
  • Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. - przesyłka Pocztex Kurier 48. Termin dostawy do dwóch dni roboczych od nadania przesyłki.
Wizualizacja projektu
Dane klienta do zamówienia
Sposób płatności
Inne dane do wysyłki
Informacje dodatkowe
Czas realizacji: Dokumentacja tego projektu jest w trakcie opracowania. Czas realizacji zamówienia wynosi 4-6 tygodni. O szczegóły pytaj sprzedawcę - tel. +48 12 422 97 26, +48 606 977 299 lub e-mail: info@galeriadomow.pl.
Dodatki do projektu: Do każdego projektu gotowego dołączana jest zgoda na zmiany. Jeśli planowane przez Państwa zmiany w projekcie gotowym wykraczają poza wymienione na liście (zobacz tutaj) prosimy o wpisanie treści wymaganej zgody w polu "Uwagi dodatkowe". Więcej informacji o dodatkach do projektu znajdą Państwo na stronie Dodatki do projektu - dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych, składających zamówienia drogą elektroniczną poprzez niniejszy formularz zamówienia.
Email: Wymagamy podania adresu email ponieważ jesteśmy prawnie zobligowani do dostarczenia potwierdzenia zawarcia umowy na odległość. Na podany adres wyślemy: potwierdzenie zamówienia, regulamin z polityką prywatności, formularz odstąpienia od umowy zawartej na ogległość, pouczenie o przysługujących prawach oraz pakiet projektów garaży w wersji elektronicznej (jeśli przysługuje do zamówienia). Na podany email przekażemy informację o numerze przesyłki. Proszę upewnić się, że email jest prawidłowy.
Telefon: Wymagamy podania numeru telefonu - ułatwi to firmie kurierskiej doręczenie przesyłki i przyspieszy kontakt w przypadku dodatkowej obsługi Państwa zamówienia. Podany przez Państwa numer telefonu zostanie użyty do celów realizacji zamówienia, takich jak między innymi: powiadomienie SMS o statusie przesyłki, umówienie wizyty kuriera.