Formularz zamówienia projektu
Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 21
Wersja: lustrzane odbicie
Twoja cena: 3490,00 zł
  • Podana kwota jest ceną brutto, zawiera wszystkie podatki oraz koszty przesyłki
  • Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. - przesyłka kurier POCZTEX. Termin dostawy do dwóch dni roboczych od nadania przesyłki.
Wizualizacja projektu
Dane klienta do zamówienia
Sposób płatności
Inne dane do wysyłki
Informacje dodatkowe
Czas realizacji: Nadanie przesyłki dla zamówienia przyjętego przed godziną 13:00 w dzień roboczy zostanie zrealizowane w tym samym dniu. Dla zamówienia złożonego po godzinie 13:00 oraz w dni wolne od pracy, nadanie przesyłki odbędzie się w najbliższym dniu roboczym. Przy wyborze płatości "Wpłata na konto bankowe" lub "Płatność kartą" wysyłka nastąpi w najbliższym dniu roboczym po zaksięgowaniu płatności.
Dodatki do projektu: Do każdego projektu gotowego dołączana jest zgoda na zmiany. Jeśli planowane przez Państwa zmiany w projekcie gotowym wykraczają poza wymienione na liście (zobacz tutaj) prosimy o wpisanie treści wymaganej zgody w polu "Uwagi dodatkowe". Więcej informacji o dodatkach do projektu znajdą Państwo na stronie Dodatki do projektu - dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych, składających zamówienia drogą elektroniczną poprzez niniejszy formularz zamówienia.
Email: Wymagamy podania adresu email ponieważ jesteśmy prawnie zobligowani do dostarczenia potwierdzenia zawarcia umowy na odległość. Na podany adres wyślemy: potwierdzenie zamówienia, regulamin z polityką prywatności, formularz odstąpienia od umowy zawartej na ogległość, pouczenie o przysługujących prawach oraz pakiet projektów garaży w wersji elektronicznej (jeśli przysługuje do zamówienia). Na podany email przekażemy informację o numerze przesyłki. Proszę upewnić się, że email jest prawidłowy.
Telefon: Wymagamy podania numeru telefonu - ułatwi to firmie kurierskiej doręczenie przesyłki i przyspieszy kontakt w przypadku dodatkowej obsługi Państwa zamówienia. Podany przez Państwa numer telefonu zostanie użyty do celów realizacji zamówienia, takich jak między innymi: powiadomienie SMS o statusie przesyłki, umówienie wizyty kuriera.