Projekt domu - Dom przy Imbirowej 2

84.09 m²salon + 3 pokojegaraż: wiata
local_offerwycofany z oferty

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:84.09 m²
pow. zabudowy:74.34 m²
kubatura:403.17 m³
wysokość:6.79 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:119.60 m²
szer. budynku:7.95 m
min. działka:15.95 x 17.90 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 15 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Imbirowej 2 84.09 m²

Szykowna prostota. Luksus bycia skromnym. Bogactwo formy to rezygnacja z blichtru.

Koszty budowy - Dom przy Imbirowej 2

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
255 995 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Gotowy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni 84.09 m². Dom posiada 4 pokoje, kuchnię, 2 łazienki i garderobę. Projekt domu taniego w budowie, i łatwego w realizacji. Prosty dach dwuspadowy, minimalna ilość ścian nośnych, zwarta bryła. Mały dom na wąską działkę do wybudowania tanim kosztem. Projekty domów tanich w budowie nie muszą być byle jakie. Dom przy Imbirowej 2 ma klimat, styl i jest zaprojektowany, by dać pełen komfort mieszkańcom, nawet na niewielkiej przestrzeni. Ten mały dom parterowy z poddaszem użytkowym na nieco ponad 80 m² mieści otwarty pokój dzienny, elegancką kuchnię i 3 dodatkowe pokoje. Do tego zarówno na parterze, jak i poddaszu przewidziano w pełni wyposażone łazienki. Do dyspozycji lokatorów oddano również funkcjonalną garderobę oraz kotłownie z wyjściem na zewnątrz. Pod lekką wiatą przewidziano stanowisko parkingowe dla jednego auta. Charakter wnętrzu Imbirowej 2 nadają wyeksponowane schody, kominek oraz jadalnia w słonecznym wykuszu. Za niewielkie pieniądze możemy wybudować naprawdę piękny dom. Jest to możliwe dzięki zwartej bryle budynku i jego oszczędnej konstrukcji. Zrezygnowano z balkonów, zaprojektowano łatwy w wykonaniu dach, przez co jest to dom tani w budowie i prosty w realizacji. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni można naprawdę komfortowo mieszkać. Warto postawić na Imbirową 2 i przekonać się o tym samemu.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Imbirowej 2 - wymiary na działceDom przy Imbirowej 2 - przekrój