keyboard_arrow_down

Wybierz najlepiej! Najnowszy katalog Galeria Domów nr 30 jest już dostępny.

Najświeższe wydanie katalogu „Galeria Domów” to nie lada gratka dla wszystkich, którzy przymierzają się do budowy swojego domu. Czeka na Was spora dawka nowych pomysłów, przegląd aktualnych trendów i stylów obecnych w architekturze oraz - jak zwykle – odpowiedzialne i ekonomiczne podejście do idei projektowania domów. W katalogu zawarliśmy najlepsze gotowe projekty domów naszego autorstwa. Znajdziecie tu sporo nowości oraz klasyczne pozycje z naszej bogatej oferty. 

Najnowszy egzemplarz prezentuje sporą dawkę wiedzy, doświadczenia i pasji widocznej w każdym naszym projekcie. Na naszych kartach będziecie mogli przeczytać o całej gamie emocji związanych z kupnem, budową i posiadaniem domu. Czym kierujemy się przy wyborze odpowiedniego projektu? Co ma wpływ na nasze decyzje? Co buduje nasze poczucie bezpieczeństwa? 

Zamów bezpłatny katalog 30

Jednym z tematów, który poruszamy w ostatnim katalogu jest kwestia architektury i wystroju wnętrza. Piszemy między innymi o modnym stylu skandynawskim, omawiamy oryginalne inspiracje z działu Boutique oraz nieprzemijalne piękno drewna, jako elementu dekoracyjnego w domu. Rozmawiamy również z pełnym humoru Henrykiem Sawką – jednym z najbardziej znanych polskich rysowników.

30 nr „Galerii Domów” to tradycyjnie najlepsze projekty domów naszego autorstwa. W prezentowanym numerze możemy zapoznać się między innymi z rozbudowaną serią domów przy Bukowej. Te eleganckie i tanie w budowie domy zaskarbiły sobie serca licznych inwestorów, szukających niewielkich domów parterowych. Domy przy Bukowej 10-19 to gotowe projekty domów o powierzchni użytkowej od 65 do 85 m². W tej rodzinie nowych projektów ukazały się wersję z garażem jednostanowiskowym, lub bez, z 2 i 3 pokojami dodatkowymi. Utrzymane w stylistyce nawiązującej do wysoko cenionego, minimalistycznego stylu skandynawskiego, są doskonałą opcją dla wszystkich, którzy tanio i szybko chcą wybudować własny dom. 

Warto również zwrócić uwagę na kolejne odsłony klasycznej już niemal Cyprysowej 15. K5 i K6 to ciekawe rozwiązania oparte na bazowej wersji projektu. Zmiana lokalizacji łazienki i pralni oraz zróżnicowana powierzchnia użytkowa to elementy odróżniające nowości od poprzednich realizacji. 

Ciekawym i odważnym pomysłem, wartym uwagi, jest projekt Domu przy Cyprysowej 15 S3. Nowoczesny pazur, objawiający się w blaszanym wykończeniu elewacji, czy stylowe dodatki, w postaci drewnianej pergoli, dają efekt atrakcyjny wizualnie, który - co istotne - nie przestaje być w pełni funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu. 
Wszystkie gotowe projekty domów opracowane są z największą starannością, dbałością o estetykę, funkcjonalność i ekonomię realizacji. Te i setki innych projektów pokazujemy w przejrzystej i eleganckiej formie. Oczywiście nie zapominamy o fachowej stronie prezentacji projektów, podając istotne dane dotyczące technologii i materiałów budowy. 

Katalog nr 30

Zimowy czas w naturalny sposób oddala się od nas i każdy ochoczo wypatruje wiosny. To dobry moment, by zebrać siły i przygotować plan na nadchodzący sezon. Najważniejszą rolę w udanej inwestycji odgrywa dobry projekt domu, dlatego warto wybrać najlepiej. Katalog „Galeria Domów” nr 30. powstał po to, by ułatwić Wam dokonywanie kluczowych decyzji, by pomóc w wyborze tego jedynego, wymarzonego projektu domu.

Nasz najnowszy katalog można bezpłatnie zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Zapraszamy do lektury!

Zaloguj się przy w naszym serwisie i zamów bezpłatny katalog.

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Nadchodzi dobry czas - Czas na budowę domu!Program Czyste Powietrze - jak uzyskać dofinansowanie?