keyboard_arrow_down

Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie!

Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie! Projekty domów przy Kwiatowej - Nowa kolekcja domów parterowych na GALERIADOMOW.PL

Projekty domów parterowych to wybór setek tysięcy rodzin, szukających projektu własnego domu. Najchętniej wybierane są domy o powierzchni nie większej niż 120 -130 m². Mniejsze domy to przede wszystkim gwarancja ekonomicznej realizacji. Mały dom wybudujemy szybciej i mniejszym nakładem sił, niż rozległa parterową willę. Niewielkie gabaryty budynku to również możliwość budowy domu na mniejszej działce. Zwarta bryła, prosta forma i minimalizm konstrukcyjny, to klucz do powodzenia inwestycji. 

Nowa seria Domów przy Kwiatowej to domy o stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej, lecz ogromnych możliwościach i wielkim potencjale. 

Dom przy Kwiatowej 2 bis
Dom przy Kwiatowej 2 bis

Projekty z rodziny Domów przy Kwiatowej to kwintesencja ekonomii projektowania i precyzji w aranżacji przestrzeni. Wszystkie domy, na niewielkiej przestrzeni, mieszczą aż 4 pokoje (sypialnie), słoneczny salon, kuchnię i 2 łazienki. Każdy projekt domu z serii przy Kwiatowej ma również podwójny garaż, sporą kotłownię i garderobę. Te nowoczesne i stylowe projekty domów parterowych posiadają wszystkie elementy potrzebne do komfortowego mieszkania. 

Wnętrze jest podzielone na strefę dzienną i nocną. Sypialnie i łazienki ulokowano w ustronnej części domu. Dostaniemy się do nich z korytarza zaprojektowanego w kształcie litery C. Swoistą wyspą w takim układzie pomieszczeń jest łazienka i garderoba. Warto zaznaczyć, iż Domy przy Kwiatowej posiadają 2 kompletne łazienki, co podnosi komfort użytkowania. Dwie w pełni wyposażone łazienki zapobiegają problemom z porannym zamieszaniem przed wyjściem do pracy i szkoły. Mając do dyspozycji 2 toalety, nawet przy wieloosobowej rodzinie, jesteśmy w stanie sprawnie rozładować poranne korki związane z jednoczesną potrzebą korzystania z łazienki przez wielu domowników. To wygoda i luksus, którego nie zapewniają inne projekty niewielkich domów parterowych. 

 

Kwiatowa 3 bis – od ogroduDom przy Kwiatowej 3 bis

Pokój dzienny w każdym przypadku, łączy się z kuchnią i tworzy słoneczną, otwartą przestrzeń o powierzchni ponad 40 m². Na zadaszony taras prowadzą szerokie drzwi zaprojektowane w systemie przesuwnym HS. Zadaszony taras to praktyczne rozwiązanie, powiększające przestrzeń wypoczynku. W takim miejscu możemy bezpiecznie przebywać zarówno w czasie deszczu, jak i w upalne dni. 

Nowoczesne domy charakteryzują się ciekawą zabudową i architektonicznymi smaczkami, które nadają sens całości inwestycji. Idąc tym tropem, w kuchni przewidziano szerokie, panoramiczne okno. Dzięki niemu przestrzeń robocza jest jasna, a kuchnia prezentuje się stylowo. Takie okno pozwala również mieć na uwadze bawiące się na podwórku dzieci. Projekty domów z kolekcji przy Kwiatowej, mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni (115-120 m²), oferują mieszkańcom na prawdę wiele. To nowoczesne i energooszczędne domy. Każdy z nich posiada dodatkowe projekty wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalacji solarnej. Parametry EP domów są dostosowane do warunków WT 2021. Nowoczesne systemy energooszczędne i doskonałe parametry termiczne budynków sprawiają, iż „Kwiatowe domy” są oszczędne w użytkowaniu. Nakłady na ogrzewanie budynku – przy zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań – mogą spaść nawet o 50 %.

Domy są prezentowane w wersji o kącie nachylenia dachu 25 i 30 stopni. W domach z dopiskiem „bis” (30 stopni) poddasze jest możliwe do wykorzystania. Po zaprojektowaniu schodów i adaptacji, w domach przy Kwiatowej, z dopiskiem „bis, można uzyskać dodatkową przestrzeń do zamieszkania. To niezwykle istotne w przypadku powiększającej się rodziny, lub planów związanych z otworzeniem własnej działalności gospodarczej w domu. Dom przy Kwiatowej 5Dom przy Kwiatowej 5


Domy przy Kwiatowej, to stylowe budynki z dachem wielospadowym, które po wybudowaniu, staną się ozdobą okolicy. Energooszczędne, ekonomiczne w użytkowaniu i proste w budowie. Każdy z nich, to wyzwanie, które warto podjąć! Każdy z nich to możliwość realizacji marzenia o własnym domu. Marzenia, które może się spełnić na GALERIADOMOW.PL

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Wybór projektu domu wydaje Ci się trudny? U nas wybierzesz swój wymarzony dom bez najmniejszego problemu!Nowoczesny dom na wąską działkę