Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodziny

NOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL

Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych projektów domów przy Amarantowej 9,10 i 11. To propozycja dla rodzin, które wspólnie chcą budować dom w wersji bliźniaczej oraz nie lada gratka dla deweloperów. W jednym projekcie domu zawarliśmy dwa niezależne, autonomicznie lokale, o identycznych parametrach. Realizując inwestycję wg tych projektów uzyskujemy jedno pozwolenie na budowę, a de facto budujemy dwa domy. To oczywista oszczędność czasu, jak i samych kosztów budowy.

Projekty domów dwulokalowych - zajrzyjmy do środka!

Projekty domów przy Amarantowej 9, 10 i 11 dwulokalowe to prawdziwie kompaktowe i „wszystkomające” domy. Każdy z nich ma zaprojektowane poddasze użytkowe i pojedynczy garaż, umieszczonym w bryle budynku.

Projekt domu dwulokalowego - Dom przy Amarentowej 10

Dom przy Amarentowej 10 - zobacz więcej

Dom przy Amarantowej 9 i 10 to domy o powierzchni użytkowej 210 m², z czego każdy pojedynczy lokal zajmuje 105 m². W każdym z segmentów przewidują otwartą strefę dzienną na parterze, na którą składa się salon z kominkiem i kuchnia z jadalnią. Parter posiada również małą toaletę dla gości. Niewątpliwym atutem projektów jest pokój na parterze, możliwy do wykorzystania, jako dodatkowa sypialnia. Przestrzeń za pojedynczym garażem, znajdującą się we wnęce pod schodami, przeznaczono na kotłownię. To przykład ekonomicznego podejścia do kwestii wykorzystania każdego miejsca, które daje dom. Pomieszczenie, które ze względu na niekorzystne położenie, w wielu projektach jest całkowicie pomijane, lub służy jako pomieszczenie gospodarcze, tutaj stanowi pełnowartościową kotłownię. Nie zachodzi tym samym konieczność przeznaczania dodatkowego miejsca spełniającego ta funkcje. Poddasze mieści aż 4 sypialnie. To istotna zmiana w stosunku do poprzednich projektów tej serii. W komfortowej łazience znajdziemy miejsce na dwie umywalki, wannę, a nawet pralkę. Ściana kolankowa ma wysokość 120 cm, co sprawia, iż pod dachem jest swobodnie. Liczne balkony i połaciowe okna sprawiają, że poddasze jest słoneczne i dobrze wentylowane. To przyjemna strefa nocnego odpoczynku.


Projekt bliźniaka - Dom przy Amarentowej 11

Dom przy Amarentowej 11 - zobacz więcej

Dom przy Amarantowej 11 Dwulokalowy jest nieco mniejszy od swoich poprzedników. Powierzchnia użytkowa dwóch połączonych segmentów wynosi 200 m². Każdy pojedynczy lokal ma powierzchnie 100 m². Na parterze tradycyjnie, zaprojektowano otwartą strefę dzienną z salonem, kuchnią i jadalnią. W przeciwieństwie do poprzednich wersji „jedenastka” ma większy salon, kosztem dodatkowego pokoju. W powiększonym pokoju dziennym znalazło się również miejsce na kominek, którego nie posiadały wcześniejsze modele. Na poddaszu każdego z lokali znajdują się 4 sypialnie oraz komfortowa łazienka. Jest w niej miejsce na dwie umywalki, dużą wannę oraz pralkę. Gotowe projekty domów przy Amarantowej 11 dwulokalowe posiadają garaż jednostanowiskowy ulokowany w bryle budynku. To wielofunkcyjna przestrzeń, pozwalająca nie tylko parkować auto, ale również magazynować potrzebny w domu sprzęt ogrodowy.

Zalety domów jednorodzinnych dwulokalowych:

- jedno pozwolenie na budowę, 2 pełnowartościowe domy mieszkalne

- brak konieczności kosztownych zabiegów adaptacyjnych związanych z procedurą bliźniaczenia projektów. Kupujemy od razu gotowy projekt, bez potrzeby zestawiania budynków

- oszczędność czasu (formalności) i obniżenie kosztów budowy

- doskonała inwestycja kapitału z pewną, wysoką stopą zysku


Projekty domów przy Amarantowej 9-11 Dwulokalowe to nowoczesne realizacje domów ekonomicznych w użytkowaniu. To domy tanie w budowie i proste w realizacji. Spełniają najwyższe standardy w zakresie energooszczędności, technologii i materiałów budowy. Stanowią interesującą ofertę dla deweloperów oraz inwestorów budujących osiedla szeregowe, lub inne skupiska zabudowań.

 

Zobacz wszystkie warianty projektu Dom przy Amarentowej

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Wybór projektu domu wydaje Ci się trudny? U nas wybierzesz swój wymarzony dom bez najmniejszego problemu!