keyboard_arrow_down

Jesienne RABATY na GALERIADOMOW.PL. Projekty domów 250 zł TANIEJ!

Na GALERIADOMOW.PL zawitał właśnie sezon spadających cen. Zawitały do nas JESIENNE RABATY. Wszystkie gotowe projekty domów możecie od dziś kupić w obniżonych cenach. Rabat 250 zł na projekty z regularnej oferty i aż 700 zł na projekty domów z katalogu NOWOŚCI. Skorzystaj z obniżki i wybierz swój wymarzony projekt domu w lepszej cenie.

Promocja w GALERIADOMOW.PL

Na GALERIADOMOW.PL jesień jest złota, przyjemna i kolorowa, szczególnie że przygotowaliśmy dla Was sporo nowych projektów. Oferta powiększyła się zarówno o projekty domów parterowych, jak i projekty domów z poddaszem użytkowym. Rozbudowana została seria projektów przy Przyjemnej o Domy przy Przyjemnej 33 i 34. To projekty parterowe, proste i tanie w budowie, o wysokich parametrach energooszczędności. Nowości przygotowaliśmy również w cenionej serii domów przy Bukowej. Pojawiły się tu ciekawe warianty parterowych domów o powierzchni od 85 do 140 m², w zróżnicowanej stylistyce, z dachem dwuspadowym i czterospadowym. Na uwagę zasługują również nowości w serii projektów domów przy Cyprysowej, Oliwkowej, Pomarańczowej i Sielskiej. To projekty domów z poddaszem użytkowym, z garażem pojedynczym, podwójnym, lub bez garażu. Projekty posiadają dodatkowe schematy instalacji solarnej i rekuperacji, co wydatnie zmniejsza koszty użytkowania gotowego budynku. Na odnotowanie zasługuje również powrót w wielkim stylu przedstawicieli serii Dom przy Makowej i Klonowej. Pierwszy z wymienionych – Dom przy Makowej 6 to nowoczesny bungalow, w amerykańskim stylu. Duże przeszklenia, pokój dzienny od południa, komfortowa sypialnia małżeńska z prywatną łazienką i garderobą + podwójny garaż – to niektóre z zalet Makowej 6. Dla sympatyków eleganckiej prostoty przygotowaliśmy Dom przy Klonowej 6. Tani i szybki w budowie projekt domu niemal 100- metrowego, który cechuje się przestronną strefą dzienną, 3 wygodnymi pokojami, lecz przede wszystkim prostą konstrukcją, ograniczającą koszty budowy.

Jesień to czas refleksji i przemyśleń, to również doskonały czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Budowa własnego domu to niewątpliwie jedno z najważniejszych wyzwań. Warto wykorzystać tą okazję i skorzystać z naszej promocji. Jeśli właśnie teraz wybierzecie swój wymarzony dom, to jesień okaże się szczęśliwym czasem snucia planów i oczekiwania, by od nowego roku śmiało ruszyć z inwestycją. Przyszły rok będzie należał do Was – wierzymy w to głęboko i dlatego obniżamy nasze ceny i pozwalamy Wam dobrze wybrać.

Zapraszamy na GALERIADOMOW.PL – kupuj tanio, buduj szybko, mieszkaj pięknie. Regulamin promocji dostępny pod adresem: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-jesienne-rabaty-250.

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Stworzone do adaptacji poddaszaTrzy oblicza, jedno wnętrze. Poznaj nowe projekty domów z serii Dom przy Niezapominajek.