keyboard_arrow_down

Promocja Black Week -350zł taniej!

BLACK WEEK - czas szalonych promocji właśnie zawitał na GALERIADOMOW.PL. Znajdź swój wymarzony projekt domu i kup go 350, a nawet 700 zł taniej. Promocje na BLACK WEEK to okazja, której nie możesz przegapić.

Promocja BLACK WEEK

Dlaczego warto kupić gotowy projekt domu właśnie teraz? Nie tylko okazyjna cena ma w tym wypadku znaczenie. Gotowe projekty domów to prosta i szybka droga do własnego domu. Kupujemy sprawdzony produkt, wielokrotnie realizowany na różnych działkach. Gotowe projekty to pewniak – nie przysłowiowy „kot w worku”. Projekt otrzymujemy w kilka dni od zamówienia i możemy bezpłatnie zwrócić lub wymienić do 30 dni od daty odebrania przesyłki. Dokumentacja projektowa jest dostosowana do aktualnych wymagań i formy. Zawiera wszystkie niezbędne projekty instalacji wewnętrznych, charakterystykę energetyczną oraz bogaty pakiet dodatków.

Dom przy Makowej 6
Dom przy Makowej 6

Kupuj tanio, buduj szybko, mieszkaj pięknie!

Gotowe projekty domów, dostępne w promocji BLACK WEEK, to w dużej mierze domy tanie w budowie, umożliwiające szybką realizację inwestycji. Mają funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, zoptymalizowaną konstrukcję i z reguły prostą formę. Projekty domów tanich w budowie minimalizują nakłady na inwestycję poprzez ograniczenie drogich w wykonaniu elementów konstrukcyjnych. Mają również prostą geometrię dachu i ekonomiczny układ otworów okiennych i drzwi. Wnętrza są dobrze doświetlone, lecz jednocześnie nie musimy wydawać na stolarkę okienną ogromnej sumy pieniędzy.

Do wyboru mamy zarówno gotowe projekty małych domów od 50 - 80 m², jak i większe budynki i przestronne komfortowe wille 160-180 metrowe. Wszystkie wykonane z precyzją, zgodne z najnowszymi standardami dokumentacji, o wysokim stopniu energooszczędności. Nowoczesne z zewnątrz, komfortowe w środku, ekonomiczne w użytkowaniu.

Dom przy Bukowej 49
Dom przy Bukowej 49

Projekty domów takie, jak chcesz – gotowe na każdą zmianę.

Gotowe projekty domów, mimo iż skończone i kompletne, mają tę zaletę, że można je dostosować do własnych potrzeb. Do każdego projektu domu jest wystawiana bezpłatnie pisemna zgoda na zmiany. Umożliwia ona na etapie przystosowania projektu do warunków lokalnych dopasować dom do indywidualnych wymagań. Pozwolenie na zmiany jest niemal nieograniczone, pod warunkiem, że wszystkie istotne poprawki wpisze do projektu i zatwierdzi architekt z uprawnieniami projektowymi. Najczęściej wprowadzane modulacje to likwidacja okien, lub doprojektowanie nowych, zmniejszenie/powiększenie budynku, zmiana kąta nachylenia dachu, czy zmiana charakteru ogrzewania.

Kupując typowy projekt domu mamy zatem szansę w pełni go spersonalizować, tak by odpowiadał najlepiej potrzebom całej rodziny.

Najlepszy projekt domu, to tani projekt! A jeśli ma być tani to warto go kupić właśnie teraz, kiedy na GALERIADOMOW.PL trwa BLACK WEEK! Rabat 350 a nawet 700 zł obejmuje eleganckie i nowoczesne projekty domów o doskonałych parametrach energooszczędnych. Tanie w budowie, szybkie w realizacji i proste w wykonaniu – takie projekty domów gwarantują powodzenie każdej inwestycji. Nie przegap wyjątkowej promocji na GALERIADOMOW.PL. Wybierz swój wymarzony projekt domu i zrób pierwszy krok w stronę lepszego życia.

Zapoznaj się z regulaminem promocji, dostępnym na stronie: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-promocja-blackweek-350

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Projekty domów z sypialnią małżeńską w stylu master bedroom – luksus, na który zasługujesz.Masz wąską działkę? Sprawdź, jakie projekty domów sprawdzą się najlepiej!